Findee

Provedli jsme průzkum trhu chytrých hodinek pro děti, vymysleli název a vytvořili značku. Po klientském workshopu jsme testovali wireframy a výsledky testování jsme následně implementovali. Zpracovali jsme skvělé logo s vizuální identitou a navrhli nové UI rozhraní.
UX/UI Aplikace
Vizuální identita
Grafický design
Findee aplikace

Cíl

Vylepšit uživatelskou zkušenost svých klientů. My jsme jsme provedli na základě výzkumu a testování redesign mobilní a webové aplikace.
Findee logoFindee aplikace
Findee logoFindee produktFindee ilustrace

Výsledek

Výsledkem je skvěle připravená značka, logo a vizuální styl, doplněné propagačními materiály a obalovým designem. Otestovali jsme UX a UI mobilní aplikace, která byla úspěšně spuštěna na českém trhu. Interní tým klienta byl plně zaškolen.
Findee aplikace

Klient o spolupráci:

Tomáš Kadlec
CEO Findee Kids
Spolupráce s Intuition Studio byla klíčová pro úspěch projektu Findee Kids. Pomohli nám vytvořit atraktivní značku, vizuální identitu, web a kompletní návrh pro mobilní aplikaci. Jejich kreativní přístup a odborné znalosti nám umožnily porozumět cílové skupině a dostat k ní náš produkt. Společnými silami jsme úspěšně přinesli nový produkt na trh. Nejvíce si cením jejich schopnosti porozumět našim potřebám a přetvořit je v inovativní a intuitivní design. Děkujeme za skvělou spolupráci!