Joshi Sushi

Redesignovali jsme zastaralý web sushi bistra a restaurace, aby odpovídal současným trendům a standardům. Zaměřili jsme se na modernizaci vzhledu a funkčnosti webu, aby lépe reprezentoval kvalitu a atmosféru podniku.
Joshi web

Cíl

Naším cílem bylo vytvořit interaktivní webové stránky, které odrazí kvalitu pokrmů a zavedou novou komunikační linku v online prostředí. Chtěli jsme, aby návštěvníci webu ihned pocítili kvalitní zážitek, který bistro nabízí.
Před redesignem
Joshi starý web
Po redesignu
Joshi web

Výsledek

Výsledkem je webová prezentace, která navozuje luxusnější dojem a je kvalitní a přitažlivá. Nový web nejen zvyšuje hodnotu značky, ale také zaujme návštěvníky svou estetikou a interaktivitou, což vede k pozitivnímu vnímání bistra a restaurace.
Joshi web

Klient o spolupráci:

Dominik Böttger
CFO Joshi Sushi
Spolupráce s Intuition Studio probíhala na tvorbě našeho zcela nového webu Joshi.cz. Ten jsme chtěli od základů změnit a vytvořit něco nového a fresh co nás bude odlišovat od konkurence. Intuition studio nám pomohlo přenést naší vizi a hodnoty do zbrusu nového moderního webového kabátu, který je dle našich představ nejen vizuálně ale také funkčně. Díky skvělé komunikaci a profesionalitě šlo vše dle časového plánu.