Designové UX/UI studio.

Pomáháme středním a velkým firmám s vývojem digitálních produktů a aplikací, které posouvají jejich podnikání na další úroveň.

Naše cesta

V roce 2021 jsme se po dlouholetých zkušenostech z korporací a na volné noze spojili jako tým Intuition Studio.

Od té doby jsme vytvořili silné partnerství se středními a velkými firmami v rámci transformace jejich digitálních produktů a navrhování vizuálních stylů značek.

S přechodem na full-remote studio jsme posílili naše schopnosti doručovat kvalitní designové služby za dobrou cenu a s maximální flexibilitou pro naše klienty.

Tým
Intuition
Studio

Daniel Böttger
CEO & Creative director
Ivana Mašková
UX/UI Designer
Andrea Macháčová
UI Designer
Zuzana Karbušická
Brand designer

Co naše klienty nejvíce nadchlo?

Společně s Intuition Studio jsme se zaměřili na vytvoření uživatelsky přívětivého a moderního rozhraní, které zjednodušuje práci našich klientů při používání našeho systému MySkladon. Intuition Studio nám poskytlo odborné know-how již při klientských rozhovorech a projevilo flexibilitu při plnění našich požadavků. Nejvíce jsme ocenili jejich rychlou a efektivní komunikaci, co se domluví, to platí - v termínech a bez debat.
Patrik Babinec
Co-Founder & Product manager Skladon
Se společností Intuition Studio jsme spolupracovali na tvorbě nového firemního webu včetně prototypů v nástroji Figma, propagačních materiálů, či prezentací. Spolupráce je do dneška aktivní a se všemi novými požadavky týkající se grafiky je vždy rádi oslovíme. Oceňujeme hlavně spolehlivost, proaktivní přistup a bohaté zkušenosti.
Lukáš Ivanko
VUMS LEGEND Sales manager
Tým Intuition Studia nám pomohl s vývojem nových funkcí a vylepšení systému pro sledování vozidel GPS Dozor, což nám pomohlo ke zvýšení spokojenosti našich zákazníků. Obecně jsem spokojený s úrovní jejich komunikace a dodaných výstupů a hlavně schopností se rychle začlenit do našeho týmu. Tým byl schopen rychle doplnit role lidí, které v našem týmu nemáme, což je pro nás velmi přínosné. Se vzájemnou spoluprací jsme spokojeni i v dalších projektech.
Ing. Oldřich Škranc
Product manager TLV s.r.o.
Intuition Studio bylo důležitou součástí go-to-market startupu Rezidente. Velmi rychle dokázali navnímat náš business model, vytvořit vizuální identitu a web. Vše perfektně zvládnuto pod časovým tlakem ve vysoké kvalitě a ve stanoveném rozpočtu. Vyzdvihuji proaktivní komunikaci a důraz kladený na výzkum.
Václav Urbánek
CEO Rezidente
Intuition studio som dostal na odporucanie. Moja poziadavka bola re-brand a pretavenie wireframes, ktore som vytvoril do finalneho dizajnu. Vysledok bol presne podla ocakavani a zadania. Dostal som dve verzie, z ktorych som si vybral jednu a tu sme nakoniec pouzili. Spolupraca prebiehala velmi hladko a bez problemov. Urcite budeme opat spolupracovat ked budem potrebovat dalsie dizajny.
Marek Jacko
CEO 6yards
Zobrazit další
Od velkých hráčů po nadějné start-upy

Our Values

01
Honesty
Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.
02
Transparency
Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.
03
Learning & growth
Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.
Founded in 2015, our agency has quickly become a leader in the industry, serving clients across a variety of industries and geographies. Our team is made up of talented and passionate individuals who bring a diverse range of skills and experiences to the table.
Přinášíme klientům inovace digitálních produktů.
Pomáháme středním a velkým firmám s vývojem digitálních produktů a aplikací, které posouvají jejich podnikání na další úroveň.

Naši klienti oceňují hlavně proaktivní řešení, dodržování termínů a rozpočtů, bohaté zkušenosti a důraz kladený na uživatelský výzkum.
21+
spokojených
klientů
10 let
zkušeností našich
expertů
2 roky
průměrná délka
spolupráce