GPS Dozor

Dlouhodobě spolupracujeme na vývoji webové aplikace pro správu a monitoring vozového parku společnosti GPS Dozor. Součástí naší práce je také uživatelské testování, které zajišťuje, že aplikace splňuje všechny potřeby uživatelů.
UX/UI aplikace
GPS Dozor aplikace

Cíl

Naším cílem je neustálé zlepšování uživatelského zážitku klientů společnosti GPS Dozor. Pracujeme na modernizaci a vylepšování UX a UI designu webové aplikace, aby byla uživatelsky přívětivější a efektivnější.
GPS Dozor aplikace

Výsledek

Výsledkem je více než 15% zvýšení efektivity zaměstnanců a klientů při práci v aplikaci. Připravili a implementovali jsme grafický styleguide do firmy a zaškolili členy týmu, aby mohli efektivně využívat nové nástroje a postupy.
GPS Dozor aplikace

Klient o spolupráci:

Ing. Oldřich Škranc
Product manager TLV s.r.o.
Tým Intuition Studia nám pomohl s vývojem nových funkcí a vylepšení systému pro sledování vozidel GPS Dozor, což nám pomohlo ke zvýšení spokojenosti našich zákazníků. Obecně jsem spokojený s úrovní jejich komunikace a dodaných výstupů a hlavně schopností se rychle začlenit do našeho týmu. Tým byl schopen rychle doplnit role lidí, které v našem týmu nemáme, což je pro nás velmi přínosné. Se vzájemnou spoluprací jsme spokojeni i v dalších projektech.