PalmApp.

Redesignovali jsme UX a UI design mobilní aplikace ambiciózního projektu PalmApp. Součástí naší práce byl také uživatelský výzkum a testování, aby aplikace skutečně odpovídala potřebám a očekáváním uživatelů.
UX/UI aplikace
Uživatelské testování
PalmApp aplikace

Cíl

Naším cílem bylo zlepšit uživatelskou přívětivost aplikace a zvýšit obchodní obrat díky nově implementované službě. Zaměřili jsme se na vylepšení všech aspektů uživatelského rozhraní a cesty, aby aplikace byla intuitivní a efektivní.
PalmApp alpikace

Výsledek

Výsledkem je posun grafického zpracování aplikace na vyšší úroveň. Úpravy a testování procesu onboardingu vedly k lepšímu uživatelskému zážitku. Celkově jsme zlepšili uživatelskou cestu a zvýšili efektivitu v aplikaci, což přispělo k vyššímu obchodnímu obratu.
PalmApp aplikace

Klient o spolupráci:

Petr Ladžov
Founder PalmApp
S týmem Intuition Studio jsme prošli kompletním redesignem naší mobilní aplikace. Provedli nás analýzou chování našich uživatelů, vylepšením UX/UI designu a i jeho otestováním. Nadchl nás hlavně jejich profesionální přístup a schopnost porozumět tomu co jsme potřebovali. Nejvíce si ceníme efektivity spolupráce, transparentnosti a kvality předaných výstupů.