Skladon

Skladon je jednou z nejrychleji rostoucích společností ve střední Evropě, což dokazuje umístění v první dvacítce prestižní soutěže Deloitte Technology Fast 50.
Uživatelské testování
UX/UI aplikace
Zobrazit projekt
Aplikace skladon

Cíl

Naším zadáním byl kompletní redesign uživatelského rozhraní, který usnadní práci s aplikací jak zaměstnancům, tak klientům, a zároveň přitáhne nové uživatele. Všechny tyto kroky měly za cíl zvýšit efektivitu a přívětivost aplikace.
Skladon aplikace

Výsledek

Výsledkem je intuitivnější rozhraní pro zaměstnance Skladon, zrychlení ovládání aplikace pro uživatele a výrazné zlepšení grafické přívětivosti. Klienti nyní rychleji najdou, co potřebují, což vedlo k zrychlení procesů ve společnosti o více než 15 %.
Před redesignem
Skladon stará aplikace
Po redesignu
Skladon aplikace

Klient o spolupráci:

Patrik Babinec
Co-Founder & Product manager Skladon
Společně s Intuition Studio jsme se zaměřili na vytvoření uživatelsky přívětivého a moderního rozhraní, které zjednodušuje práci našich klientů při používání našeho systému MySkladon. Intuition Studio nám poskytlo odborné know-how již při klientských rozhovorech a projevilo flexibilitu při plnění našich požadavků. Nejvíce jsme ocenili jejich rychlou a efektivní komunikaci, co se domluví, to platí - v termínech a bez debat.